Ambasada rengia konsulines misijas į Šiaurės Airiją ir Škotiją

Siekdama Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Šiaurės Airijoje ir Škotijoje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje 2017 m. gegužės 8-9 d. organizuoja konsulinę misiją į Šiaurės Airiją, o 2017 m. gegužės 11-12 d. – konsulinę misiją į Glazgą.

Konsulinių misijų metu bus atliekami notariniai veiksmai, priimami prašymai ir dokumentai dėl LR pasų išdavimo (keitimo), užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

 • D. Britanijos ir Š. Airijos valstybės išduoti gimimo, santuokos, neutralizacijos, ištuokos liudijimai turi būti legalizuoti, su pažyma (Apostille) ir vertimais į lietuvių kalbą.
 • Vertimą ir dokumento legalizavimą(Apostilė) galima užsisakyti Vertėjai Londone biure. Jūsų patogumui viską galime atlikti paštu. 

Vertėjai Londone

T: 07540321275, 02079980507

E-mail: info@vertejailondone.com

www.vertejai-londone.com

Konsulinė misija Šiaurės Airijoje įvyks CIP Centre, 7 Foundry Street, Portadown, BT63 5AB.

Konsulinė misija Glazge įvyks Škotijos lietuvių kultūros ir socialiniame klube, 79 A Calder Road, Mossend, Bellshill, Lanarks, ML4 1PX.

Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų prašome registruotis iš anksto:

Registruotis reikia Lietuvos ambasadoje Jungtinėje Karalystėje siunčiant prašymą el. paštu konsulinis.uk@urm.lt,

Prašyme būtina nurodyti:

 • visų asmenų, kurie kreipsis dėl konsulinių paslaugų, vardus, pavardes, asmens kodus (gimimo datą, jei asmens kodas dar nėra suteiktas);

  - dėl kurios ar kurių  konsulinių paslaugų kreipsitės. Jeigu kreipsitės dėl asmens dokumentų

     išdavimo/keitimo būtinai nurodykite dėl kurio dokumento: paso ar asmens tapatybės

     kortelės kreipsitės;

 • į kurią vietovę pageidausite atvykti (Portadaunas, Glazgas), bei kurią dieną iš aukščiau nurodytųjų pageidausite atvykti;

 • savo telefono numerį.

M: 07540321275

T: 02079980507

info@vertejailondone.com

Print Print | Sitemap
2008-2018© Vertėjai Londone, Legalization Service/Apostle, tel. 07540321275 E: info@vertejailondone.com www.vertejai-londone.com