Lietuvos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje organizuoja konsulines misijas į Portadauną (Portadown) ir Glazgą (Glasgow).

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Konsulinis departamentas organizuoja konsulines misijas į Portadauną ir Glazgą.

2020 m. kovo 20-21 d. matysimės Portadaune, Š. Airijoje (CIP Centre, 7 Foundry Street, Portadown, BT63 5AB), o kovo 23-25 d. būsime Glazge, Škotijoje (Škotijos lietuvių kultūros ir socialinis klubas, 79 A Calder Road, Mossend, Bellshill, Lanarks, ML4 1PX)

Konsulinių misijų metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl LR pasų ar asmens tapatybės kortelių išdavimo (keitimo), užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.

  • J. Karalystės išduoti gimimo, santuokos, neutralizacijos, ištuokos liudijimai turi būti pristatyti su  vertimu į lietuvių kalbą. Šiuo metu apostilės nereikia ant JK išduotų liudijimų. 

Vertimą galima užsisakyti Vertėjai Londone biure. Jūsų patogumui viską galime atlikti paštu.

Vertėjai Londone, tel. 0754032127, e-mail: info@vertejailondone.com, www.vertejai-londone.com

SVARBU

Pageidaujančius kreiptis dėl paso ir/ar asmens tapatybės kortelės keitimo išdavimo prašome registruotis iš anksto elektroninės registracijos sistemoje.

 

Pageidaujančius kreiptis dėl asmens grįžimo pažymėjimo, santuokos ar gimimo apskaitymo, konsulinių pažymų apie teistumą, pažymų dėl šeiminės padėties, notarinių veiksmų prašome registruotis, siunčiant prašymą el. paštu konsulinis.uk@urm.lt

  • Prašyme būtina nurodyti:
    • visų asmenų, kurie kreipsis dėl konsulinių paslaugų, vardus, pavardes, asmens kodus (gimimo datą, jei asmens kodas dar nėra suteiktas);
    • dėl kurios ar kurių  konsulinių paslaugų kreipsitės;
    • savo telefono numerį.

Taip pat, nepamirškite atsinešti nuotraukų, apmokėtų Special Delivery vokų (su Jūsų adresu).
Visi turi atvykti asmeniškai; taip pat vaikai nuo 1 metų.
Konsulinės misijos metu mokėjimai bus priimami tik banko kortele!

Iki pasimatymo!

 

pilna info (2020-02-21) https://uk.mfa.lt/uk/lt/naujienos/lietuvos-ambasada-jungtineje-didziosios-britanijos-ir-siaures-airijos-karalysteje-organizuoja-konsulines-misijas-i-portadauna-ir-glazga-

 

info@vertejailondone.com

Facebook Messeger:

Marytė Kairytė

Print | Sitemap
2008 - 2022© Vertėjai Londone, E: info@vertejailondone.com www.vertejai-londone.com, Facebook Messenger Marytė Kairytė