Santuokos sudarymas Lietuvos ambasadoje

Atvykę į ambasadą eilių valdymo sistemos terminale pasirinkite veiksmą „Kiti klausimai“.

Lietuvos Respublikos piliečiai gali sudaryti santuoką Lietuvos ambasadoje. Abiems Lietuvos Respublikos piliečams reikia atvykti į Lietuvos ambasados konsulinį skyrių ir pateikti prašymą. Išankstinio susitarimo susitikimui nereikia.

Priėmimo valandos:           

 Pirmadienis: 13.00 - 17.00

 Antradienis - Penktadienis: 9.00 - 13.00

Ambasadoje užpildomas prašymas, pateikiami dokumentai ir susitariama dėl santuokos sudarymo datos. Remiantis Lietuvos įstatymais, santuoką galima sudaryti ne anksčiau kaip vienas mėnuo nuo prašymo pateikimo dienos. Terminą galima sutrumpinti tik keliais įstatymų numatytais išimtinais atvejais.

Prašymo pateikimo dieną Jums paaiškinsime santuokos sudarymo eigą, aptarsime ceremonijos detales, atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus ir atsakysime į visus Jums kylančius klausimus.

***Kokių dokumentų reikia?

1. Abiejų asmenų Lietuvos Respublikos pasų ar Asmens tapatybės kortelių.

2. Abiejų asmenų gimimo liudijimų.

3. Jei kuris nors iš Jūsų ar abu anksčiau buvote santuokoje, ištuokos liudijimų.

4. Jei vienas iš besituokiančiųjų yra našlys, reikia buvusio sutuoktinio mirties liudijimo.

5. Deklaruoti išvykimą iš Lietuvos, deklaraciją užpildysite ambasadoje. Jei turite nepilnamečių vaikų, reikės deklaruoti ir už juos, atsineškite jų pasus.

6. Prašymo sudaryti santuoką, kurį užpildysite ambasadoje.

Ką reikia žinoti atvykstant į ambasadą sutartą ceremonijos dieną?

Santuokos ceremonija vyksta tik penktadienio popietę.

Atvykti siūlome 15 -30 minučių iki sutarto laiko.

Sudarant santuoką, turi dalyvauti du liudininkai. Liudininkus pasirenkate patys. Jie gali būti ir ne Lietuvos piliečiai. Liudininkai turi su savimi turėti savo asmens tapatybės dokumentus.

Vestuvės - didelė šventė. Ambasada tikrai stengiasi, kad Jūsų apsilankymas tokia svarbia proga būtų Jums malonus. Taip pat norime maloniai Jums priminti, kad ambasadoje Jūsų vestuvių ceremonijos metu vyksta darbas įprasta tvarka.

Santuokos dieną ceremonijos eiga yra pritaikoma specialiai Jums, pagal detales aptartas Jums pateikiant prašymą tuoktis. Pavyzdžiui, iš anksto susitarus, ambasada gali pasiūlyti taurių Jūsų atsineštam šampanui išpilstyti, vazą gėlėms ir t.t. Taigi, pateikdami prašymus, drąsiai klauskite ir išsakykite savo pageidavimus, o jei pasikeičia sutartas svečių skaičius, atvykimo laikas, prašome ambasadą informuoti iš anksto.

Santuokos ceremonijos pabaigoje Jums, naujavedžiai, yra įteikiamas Lietuvos Respublikos santuokos liudijimas ir iš ambasados Jūs išeinate kaip vyras ir žmona.

***Jei pavardė(s) keistėsi yra reikalingas legalus vertimas norint pranešti ir atlikti pakeitimus (kaip banke ir pan). Tokio pobūdžio vertimus atlieka Vertėjai Londone, T: 07540321275, E: info@vertejailondone.com, www. vertejai-londone.com.

Vertėjai Londone sveikina Jūsų apsisprendimą sukurti šeimą, džiaugiasi, kad pasirenkate ambasadą santuokai ir linki Jums daug laimės ir meilės!

(2014-11-09)

Daugiau info galite rasti:

Lietuvos Respublikos Civilinės metrikacijos skyrius

Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje

 

info@vertejailondone.com

Facebook Messeger:

Marytė Kairytė

Print | Sitemap
2008 - 2022© Vertėjai Londone, E: info@vertejailondone.com www.vertejai-londone.com, Facebook Messenger Marytė Kairytė