Vertėjai Londone -lietuvių, anglų kalbomis vertimas

  • Atliekame anglų, lietuvių, kalbomis vertimą Londone ir visoje JK. Jūsų patogumui viską galime atlikti paštu; atliktas tvirtintas vertimas išsiunčiamas paštu. 
  • Organizuoja papildomas juridines paslaugas – apostilės uždėjimą/dokumento legalizavimą. 
  • Konsultuojame, padedame įstoti į Londono ir JK universitetus ir koledžus

 

Vertėjai Londone vertimų biuras garantuoja teisingą vertimą ir konfidencialumą!

 

Anglų ir lietuvių kalbomis tvirtinti dokumentų vertimai naudojami Londono ambasadoje ir Lietuvoje (Civilinės metrikacijos skyrius) bei D. Britanijos valstybinėse institucijose (Home Office, Council, NARIC, NHS, DVLA, HMRC, Registry Office ir kt.). 

Esame dažniausiai rekomenduojamas vertimų biuras Londone, teikiantis profesionalias vertimo paslaugas Londone ir visoje Anglijoje. 

 

Renkantis vertimo paslaugų teikėją būtina gerai pagalvoti apie savo lūkesčius ir prioritetus, nes tiek kitose verslo šakose, tiek ir vertimų rinkoje žemiausia kaina dažnai reiškia ir žemiausią kokybę. 

Vertėjai Londone dokumentų vertimai:

"Ambasadai ar Lietuvoje pateikiamas dokumento vertimas turi būti tikslus ir preciziškas, atitikti lietuvių kalbos ir raštvedybos reikalavimus, taip pat būti susiūtas su verčiamo dokumento originalu arba kopija (šiuo atveju turi būti pateikiamas ir verčiamo dokumento originalas). Dokumento vertime turi būti nuoroda, kad dokumentą išvertęs asmuo prisiima atsakomybę už vertimo iš vienos kalbos į kitą teisingumą, taip pat nurodyta, iš kurios kalbos į kurią kalbą verčiama." (https://uk.mfa.lt)

Norite užsisakyti vertimą ar sužinoti vertimo įkainį susisiekite: 

 

E: info@vertejailondone.com

T: 07540321275, 02035830348

M: 07540321275

T: 02079980507

info@vertejailondone.com

Print Print | Sitemap
2008-2016© Vertėjai Londone - Studijos Londone - Legalization Service/Apostlle, tel. 07540321275, info@vertejailondone.com, www.vertejai-londone.com