Studijos Londone- kodėl studijuoti Londone!

 

1. Palankios studijų galimybės

Nors dažnas, iš pradžių, dar tik abejoja, kur vertėtų rinktis studijas, tačiau  vienas iš svarbesnių užsienio studijų pasirinkimo priežasčių – noras padaryti puikią karjerą ir gauti norimą darbą.

Į Mus dažniausiai studentai kreipiasi norėdami daugiau sužinoti apie galimas studijų programas, reikalavimus bei apie studijų finansavimą, ir kaip registruotis į studijas. Studijų fianasavimas yra teikiamas itin palankiomis sąlygomis, todėl dėl to bijoti tikrai neverta.

Studentai, pasirinkę studijas užsienyje, taip pat gauna finasavimą pragyvenimui iš “Student Fianace“ £4000 –  £16000 (priklauso nuo pajamų ir liek laiko gyvenate JK) pragyvenimui bei 30% nuolaidą kelionėms, studento pažymėjimas suteikia apsipirkiti daugelyje parduotuvių su 10% nuolaida. Jums įstojus mes padedame susitvarkyti ir garantuojame, kad gausite maksimalią sumą pragyvenimui.

 

2. Akademinės anglų kalbos išmokimas

Nėra geresnio ir labiau efektyvaus būdo išmokti akademinę anglų kalbą studijuojant universitete, kur kalbos mokymasis ar jos tobulinimas vyksta sparčiausiai, todėl tai didelė investicija į save, kuri bus naudinga ne tik gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje. Dažnai pastebime, kad studentai, savo pasirinkimą studijuoti Londone, svarsto dėl kalbos nemokėjimo ar baimės, jog turi siaurą užsienio kalbos žodyną, tačiau tai menka problema, kadangi kas labai nori greitai pasivija kitus ir netgi tampa geriausiais studentais grupėja. Be to, studentams padedame pasirinki užsienio studijų programą, supildyti visas reikiamas formas ir nepaklysti stojimo procedūrų sunkumuose. Vertėjai Londone registruoja į bakalauro, magistro ir į išlyginamuosias studijas(TOP UP). Visos studijos finansuojamos valstybės.

Taip pat yra atliekami reikiamų dokumentų vertimai ir tuo pačiu padedame pasiruošti puikų motyvacinį laišką. Toks supaprastintas priėmimas į Londono universitetus yra puikus pasirinkimas, nes pateksite į norimas studijas su mažiau nesklandumų. Mes padedame ir tiems, kuriems reikia tik padrąsinimo ar tiems, kurie tiesiog nežino nuo ko pradėti.

 

3. Studijos pagrįstos praktika

Studijos užsienyje ne tik suteikia puikią progą praplėsti savo akiratį, mokytis, susirasti naujų draugų ar užmegzti naudingas pažintis, bet ir įgyti kur kas daugiau patirties. Studentai, studijas pasirinkę JK universitete ar koledže labiausiai džiaugiasi dėl didžiąją mokslų dalį sudarančios praktikos. Todėl neatsiranda jokių sunkumų derinant mokslus ir darbą, kadangi dažniausiai paskaitos vyksta dvi dienas per savaitę.

 

4. Karjera

Patirtis studijuojant JK taip pat gali turėti įtakos ir Jūsų tolimesniems karjeros tikslams.

Studentai, studijuojantys Anglijoje, dažniausiai renkasi jas dėl geresnių galimybių tęsiant savo karjerą svečioje šalyje.

Pasak specialistų, studijavimas Anglijoje padeda atrasti naujų jėgų ir sugebėjimų, įveikiant naujus iššūkius, kurie išmoko prisitaikyti jaunus žmones prie supančios aplinkos.

 

5. Studijų kokybė

Bene pagrindinis motyvas studentams studijuoti Anglijoje – studijų kokybė.

Aukšta studijų kokybė Londone pasireiškia tuo, kad mokslas yra labai koncentruotas ir neištęstas, neapkraunant studentų papildomomis paskaitomis, kurios nėra susijusios su pasirinkta specialybe.

Pasak specialistų, JK lietuviai taip pat gali naudotis naujausia literatūra, šiuolaikinėmis laboratorijomis ir kas svarbiausia, dėsto aukštos kvalifikacijos dėstytojai.

Pasinaudokite, Londone esančių universitetų siūlomomis palankiomis studijų galimybėmis, patobulinkite savo akademines anglų kalbos žinias bei turėkite puikias sąlygas kopiant karjeros laiptais.

Dėl galimybės studijuoti Londono universitete susisiekite tel. 07540321275

ar rašykite žinutę el.paštą: info@vertejailondone.com

 

Vis dėlto abi pusės iki šiol vengė viešai įvardyti aiškią sumą, kiek išstojanti Britanija liks skolinga likusiai Bendrijai.

Studijų finansavimas
Print Print | Sitemap
2008-2016© Vertėjai Londone - Studijos Londone - Legalization Service/Apostlle, tel. 07540321275, info@vertejailondone.com, www.vertejai-londone.com