Vertėjai Londone - lietuvių, anglų kalbomis vertimas

  • Atliekame anglų, lietuvių, kalbomis vertimą Londone ir visoje Škotijoje, Velse, Anglijoje ir Šiaurės Airijoje. Jūsų patogumui viską galime atlikti paštu; atliktas tvirtintas vertimas išsiunčiamas paštu.
  • Konsultuojame, padedame įstoti į universitetus Londone

 

Anglų ir lietuvių kalbomis tvirtinti, oficialūs dokumentų vertimai pripažinti Ambasadoje ir Lietuvoje (Civilinės metrikacijos skyrius) bei J. Karalystės valstybinėse institucijose (Home Office, Council, NARIC, NHS, DVLA, HMRC, Registry Office ir kt.). 

Esame dažniausiai rekomenduojamas vertimų biuras, teikiantis profesionalias vertimo paslaugas Londone ir visoje UK, Škotijoje, Velse, Anglijoje ir Šiaurės Airijoje.

 

 

Renkantis vertimo paslaugų teikėją būtina gerai pagalvoti apie savo lūkesčius ir prioritetus, nes tiek kitose verslo šakose, tiek ir vertimų rinkoje žemiausia kaina dažnai reiškia ir žemiausią kokybę. 

Vertėjai Londone dokumentų vertimai:

"Ambasadai ar Lietuvoje pateikiamas dokumento vertimas turi būti tikslus ir preciziškas, atitikti lietuvių kalbos ir raštvedybos reikalavimus, taip pat būti susiūtas su verčiamo dokumento originalu arba kopija (šiuo atveju turi būti pateikiamas ir verčiamo dokumento originalas). Dokumento vertime turi būti nuoroda, kad dokumentą išvertęs asmuo prisiima atsakomybę už vertimo iš vienos kalbos į kitą teisingumą, taip pat nurodyta, iš kurios kalbos į kurią kalbą verčiama." (https://uk.mfa.lt)

Norite užsisakyti vertimą ar sužinoti vertimo įkainį susisiekite: 

 

E: info@vertejailondone.com

Facebook Messenger: Marytė Kairytė 

 

info@vertejailondone.com

Facebook Messeger:

Marytė Kairytė

Print | Sitemap
2008 - 2022© Vertėjai Londone, E: info@vertejailondone.com www.vertejai-londone.com, Facebook Messenger Marytė Kairytė